Jdi na obsah Jdi na menu

O trhu

O TRHU

       2015-07-10-18_32_59-blesi-trhy-v-malkove-u-chomutova.jpg

       Trhy jsou pořádány nově kvůli rozmělnění návštěvnosti také v sobotu. Trh má tradici od roku 2011 bez jediného vynechání (krom nouzového stavu v roce 2020). Leží v sousedství mezinárodní komunikace E442/13  (street view). Díky své frekventovanosti a viditelnosti trhů přímo z ní, zajišťuje každou neděli slušný počet nových návštěvníků. Zvědavé návštěvníky uvítá hned při příjezdu naše "parkovací služba". Nemusíte se však bát! Nevybírá parkovné! Má pouze přehled o volných místech, které Vám ochotně doporučí. Zajišťují tím plynulost provozu a průjezdnost komunikací, ale především, šetří Váš čas. HYPERMARKET POD ŠIRÝM NEBEM

Hypermarket pod širým nebem

Po zaparkování a pár krocích na vás na našem "náměstíčku" (prostor před branou) čekají už první prodejci. Jedná se především o občerstvení s posezením a vyjímečné klienty (např. různé charitativní sbírky, petice). A také je to místo pro starší, či hendikepované prodejce, chceme totiž umožnit pohodlný prodej každému bez limitů. Na náměstíčku se nachází také Bleší Prior se záchody (pro prodejce zdarma). Na bráně Vás poprosíme o drobné vstupné (20 Kč) na provoz trhu. Děkujeme! :)

V areálu se nachází čtyři řady prodejních míst, s jedinou uličkou procházející kolem dokola všech prodejních míst (této uličce říkáme příznačně "ovál"), žádný prodejce tak není vynechán, nikoho nepřehlédnete a záleží tak pouze na Vaši pozornosti a ostrém zraku.

Tím, že prodávat může naprosto každý a naprosto cokoliv, je rozmanitost zboží převeliká. Seženete naprosto vše, co potřebujete, i to co nepotřebujete. :) Sběratel sežene něco do sbírky, motoristé náhradní díly a doplňky, něco na sebe, nošené i nenošené, malé, velké, zimní a letní, dětské. Něco pro své mazlíčky, nebo nějakého kamaráda pro ně. Potraviny, zeleninu, ovoce, koření,  domácí, či kuchyňské potřeby, drogerii. Náhradní díly na svůj telefon, příslušenství k nim. Knihy starožitné, staré i nečtené. Historické předměty, starožitnosti. Také nábytek, bytové doplňky. I různé tretky, které je lidem líto vyhodit. A když už si nic nekoupíte, odnesete si alespoň zážitek.

2015-07-10-18_17_39-dscn5362---windows-prohlizec-fotografii.jpg

2015-07-10-18_34_15-blesi-trhy-v-malkove-u-chomutova.jpg            2015-07-10-18_20_41-dscn4539---windows-prohlizec-fotografii.jpgHLAD MÍT NEBUDETE

2015-07-10-18_28_38-blesi-trhy-v-malkove-u-chomutova.jpgZtratíte-li přehled o čase, můžete si koupit třeba nové hodinky. To, že tu najdete i stánky s jídlem a rychlým občerstvením je samozřejmé. Nabídka je pestrá. Jistě si vyberou jak dospělí, tak i děti.  A můžete na trzích strávit třeba celé dopoledne. 

PŘÍŠTĚ MOŽNÁ TŘEBA JAKO PRODEJCE 

Domácí výroba krásných čepiček

            Po návštěvě mnohé napadne, zda se sem vydají a rozloží si vlastní stánek. S přebytečnými věcmi, nebo domácími výrobky, či výpěstky. Proč ne? Je to snadné, stačí pouze přijet. Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace (ZDE) a pokud ne, neostýchejte se nás kontaktovat na mail, nebo facebookNAŠE DOPORUČENÍ

  • nebojte se oslovit prodejce,  jsou ochotní, chtějí prodat, proto také dorazili. U použitého zboží můžete zkusit i smlouvat  a vyzkoušet si tak úžasný obchodní nádech trhů. Počítejte však i s tím, že prodejce není nucen prodat okamžitě a za každou cenu a je i možné, že se nakonec nedohodnete a koupí ve finále stejnou věc později někdo jiný.
  • prohlížejte zboží pozorně, aby vám nic neuniklo, na trhách se dají sehnat i skvosty, které odhalí jen zkušené oko sběratele. 

            

Přejeme Vám vždy jen úspěšný nákup nebo prodej a všem stále jen dobrou náladu a hlavně pevné zdraví...

Na Vaši opakovaně neutuchající přítomnost a celoroční přízeň je připraven Tým trhů...